Producenci
Esperanza PODSTAWKA CHŁODZĄCA POD NOTEBOOKA EA142 SOLANO / 15,4"-15,6"
Opis
Cienka, nowoczesna i stylowa podkładka chłodząca pod notebooka. Posiada wbudowany niezwykle cichy, wyposażony w regulator prędkości, duży wentylator. Usuwa on ciepło wytwarzane pod spodem notebooka, chłodząc go i obniżając temperaturę pracy jego podzespołów co zapewnia stabilną pracę oraz dłuższą żywotność baterii. Solidnie wykonana, wytrzymała konstrukcja z łatwością utrzymuje ciężar notebooka. Nie wymaga zewnętrznych źródeł zasilania - zasilana z portu USB notebooka. Nie wymaga instalacji. Trwała, wygodna i łatwa w przenoszeniu. Kompatybilna ze wszystkimi rodzajami notebooków wielkości do 15.6
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1200 obr./min |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Głośność | 15 dB |
| Hub USB | 1 port |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 340 x 250 x 30 mm |
| Waga | 0.73 kg |
| Pozostałe parametry | - Pobór mocy: <0.9W |