Producenci
Esperanza PODSTAWKA CHŁODZĄCA POD NOTEBOOKA EA143 LESTE / 15,4"-15,6"
Opis
Cienka, nowoczesna i stylowa podkładka chłodząca pod notebooka. Posiada wbudowany niezwykle cichy, wyposażony w regulator prędkości, duży wentylator. Usuwa on ciepło wytwarzane pod spodem notebooka, chłodząc go i obniżając temperaturę pracy jego podzespołów co zapewnia stabilną pracę oraz dłuższą żywotność baterii. Wbudowany 1-portowy Hub USB 1.0 ułatwia podłączenie dodatkowych urządzeń i nie zajmuje miejsca na biurku. Solidnie wykonana, wytrzymała konstrukcja z łatwością utrzymuje ciężar notebooka. Nie wymaga zewnętrznych źródeł zasilania - zasilana z portu USB notebooka. Nie wymaga instalacji. Trwała, wygodna i łatwa w przenoszeniu. Kompatybilna ze wszystkimi rodzajami notebooków wielkości do 15.6".
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 700 obr./min |
| Przepływ powietrza | 73 cfm |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Głośność | 25 dB |
| Hub USB | 2 porty |
| Materiał | Stal |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 345 x 275 x 35 mm |
| Waga | 0.6 kg |
| Pozostałe parametry | - Pobór mocy: <1.15W |