Producenci
Esperanza PODSTAWKA CHŁODZĄCA POD NOTEBOOKA EA144 TIVANO
Opis
Cienka, podświetlana, nowoczesna i stylowa podkładka chłodząca pod notebooka. Posiada wbudowane 2 niezwykle ciche wentylatory. Usuwają one ciepło wytwarzane pod spodem notebooka, chłodząc go i obniżając temperaturę pracy jego podzespołów co zapewnia stabilną pracę oraz dłuższą żywotność baterii. Solidnie wykonana, wytrzymała konstrukcja z łatwością utrzymuje ciężar notebooka. Nie wymaga zewnętrznych źródeł zasilania - zasilana z portu USB notebooka. Nie wymaga instalacji. Trwała, wygodna i łatwa w przenoszeniu. Kompatybilna ze wszystkimi rodzajami notebooków wielkości do 15.6".
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 3000 obr./min |
| Przepływ powietrza | 38 cfm |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Głośność | 25 dB |
| Hub USB | Nie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał | Stal |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 350 x 250 x 20 mm |
| Waga | 0.7 kg |
| Pozostałe parametry | Podświetlenie |