Producenci
Esperanza POWER BANK HADRON 4400mAh CZARNY
Opis
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 4400 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 1 A |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB micro-B |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie | Kabel: USB-microUSB |
| Pasuje do | Uniwersalny PowerBank |
| Pozostałe parametry | - Ładowanie akumulatorka: z portu USB lub ładowarką sieciową z micoUSB |