Producenci
Esperanza POWER BANK RADIUM 8000mAh SZARY
Opis
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 8000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2 A |
| Prąd wyjściowy (min.) | 1 A |
| Porty USB | 3 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB micro-B |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Akcesoria w zestawie | Kabel: USB-microUSB |
| Pasuje do | Uniwersalny PowerBank |
| Pozostałe parametry | - Napięcie i prąd wyjściowy: 5V/1000mA, 1500mA, 2000mA |