Producenci
Esperanza Podstawka chłodząca gaming RGB Galerne
Opis
Podkładka posiada podświetlenie LED. Wbudowane są niezwykle ciche wentylatory. Usuwają one ciepło wytwarzane pod spodem notebooka, chłodząc go i obniżając temperaturę pracy jego podzespołów co zapewnia stabilną pracę. Solidnie wykonana, wytrzymała konstrukcja z łatwością utrzymuje ciężar notebooka. Nie wymaga zewnętrznych źródeł zasilania, zasilana z portu USB notebooka. Nie wymaga instalacji. Trwała, wygodna i łatwa w przenoszeniu. Kompatybilna ze wszystkimi rodzajami notebooków wielkości do 19.
- Podświetlenie LED(10 trybów)
- Wyświetlacz LCD
- 6 prędkości wentylatorów
- 6 kątów nachylenia podstawki
- Przepływ powietrza: 63-85CFM
Prędkość obrotowa wentylatorów:
- Duży: 1000-1300rpm
- Małe: 1800-2100rpm
- Poziom hałasu: 17-20dBA
- Zasilanie: DC 5V
- Moc: 5W
- Porty USB: USB 2.0 x 2
Wymiary wentylatorów:
- Duży 110 x 110 x 15 [mm]
- Małe: 70 x 70 x 15 [mm]
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 19'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 7 cm |
| Wentylator | 11 cm |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Przepływ powietrza | 85 cfm |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Głośność | 20 dB |
| Hub USB | 2 porty |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 415 x 300 x 33 mm |