Producenci
Esperanza Podstawka chłodząca gaming RGB Xalok
Opis
Podkładka posiada podświetlenie LED. Wbudowany niezwykle cichy wentylator. Usuwa one ciepło wytwarzane pod spodem notebooka, chłodząc go i obniżając temperaturę pracy jego podzespołów co zapewnia stabilną pracę. Solidnie wykonana, wytrzymała konstrukcja z łatwością utrzymuje ciężar notebooka. Nie wymaga zewnętrznych źródeł zasilania; zasilana z portu USB notebooka. Nie wymaga instalacji. Trwała, wygodna i łatwa w przenoszeniu. Kompatybilna ze wszystkimi rodzajami notebooków wielkości do 17.
- Podświetlenie LED(10 trybów)
- Regulowana prędkość wentylatorów
- 7 kątów nachylenia podstawki
- Poziom hałasu: 17-20dBA
- Zasilanie: DC 5V
- Moc: 5W
- Porty USB: USB 2.0 x 2 (jeden służy do zasilania podstawki)
- Wymiary wentylatora: 180 x 180 x 20 [mm]
Dane techniczne
| Chłodzenie | Tak |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 800 obr./min |
| Przepływ powietrza | 63 cfm |
| Głośność | 20 dB |
| Hub USB | 2 porty |
| Materiał | ABS |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 400 x 300 x 26 mm |