Producenci
Esperanza Przewodowa mysz optyczna z podkładką żelową. 1200 DPI, trzy przyciski, czarna
Opis
Nowoczesna, przewodowa mysz optyczna z podkładką żelową. Posiada 3 przyciski. Dzięki ergonomicznemu kształtowi idealnie leży w dłoni i nie powoduje zmęczenia w czasie pracy. Współpracuje zarówno z notebookami jak i komputerami stacjonarnymi. Podkładka przeznaczona do pracy zarówno z myszkami optycznymi jak i laserowymi. Zapewnia wysoką precyzję ruchu myszki. Dopasowuje się do kształtu dłoni, pomaga utrzymać nadgarstki w prawidłowej pozycji oraz zapobiega ich zmęczeniu w trakcie pracy.
Dane techniczne
| Model | EM125K |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1200 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 230x190x20mm |