Producenci
Esperanza SŁUCHAWKI AUDIO STEREO Z REGULACJĄ GŁOŚNOŚCI EH142K MAUI CZARNE
Opis
Stereofoniczne słuchawki z płynną regulacją głośności. Pałąk nagłowny z obustronną regulacją wielkości, został wyłożony na całej długości miękkim materiałem. Poduszki uszne wyścielone miłym w dotyku materiałem skóropodobnym. Kompatybilne ze wszystkimi wiodącymi kartami dźwiękowymi oraz urządzeniami audio. Doskonała jakość dźwięku wspaniale sprawdza się w czasie gier, słuchania muzyki, oglądania filmów czy grania.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 3 m |
| Kolor | Czarny |