Producenci
Esperanza Słuchawka douszna bluetooth Java czarna
Opis
Słuchawka douszna bluetooth Java czarna
Wysokiej jakości słuchawka Bluetooth. Umożliwia podłączenie dwóch telefonów komórkowych lub innych urządzeń Bluetooth jednocześnie. Posiada ergonomiczny, dopasowany do ucha kształt oraz wygodny zaczep. Wbudowana bateria umożliwia długi czas rozmów i czuwania. Doskonale sprawdzi się podczas długich podróży i w codziennym użytkowaniu.
W zestawie kabelek do ładowania.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Z zaczepami usznymi |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Dźwięk | Mono |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 50 x 14.5 x 22 mm |
| Waga | 6.5 g |
| Pozostałe parametry |
|