Producenci
Esperanza Słuchawki Bluetooth sportowe Czarno-czerwone
Opis
Wysokiej jakości słuchawki douszne Bluetooth. Posiadają ergonomiczny, dopasowany do ucha kształt oray przytrzymujący je pałąk zauszny. Umieszczony na kablu pilot posiada czuły mikrofon oraz zapewnia wygodne sterowanie głośnością oraz odbieraniem/kończeniem rozmów telefonicznych. Baterie umieszczone w słuchawkach umożliwiają długi czas rozmów i czuwania. Doskonale sprawdzą się podczas długich podróży i w codziennym użytkowaniu. W zestawie kabelek do ładowania.
Dane techniczne:
- Profile Bluetooth: A2DP, AVRCP, HFP, HSP
- Wersja Bluetooth: 4.2
- Maksymalny zasięg: do 10m
- Wbudowana bateria litowo-polimerowa: 60mAh
- Napięcie ładowania: 5V
- Czas odtwarzania muzyki ok. 3.5h
- Czas rozmowy ok 4.5h
- Port ładowania: microUSB
- Długość kabla między słuchawkami: 60cm
- Długość kabla ładującego: 15cm
- Waga: 20g
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Nawigacja |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Dźwięk | Mono |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 280 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 20 g |