Producenci
Esperanza Słuchawki bluetooth Banjo Czarne
Opis
Wysokiej jakości słuchawki stereofoniczne pracujące w technologii Bluetooth v.5.0. Wbudowany mikrofon pozwala na wykonywanie połączeń telefonicznych i rozmawianie przez komunikatory internetowe. Bateria o dużej pojemności umożliwia wykonywanie długich połączeń telefonicznych lub słuchanie ulubionej muzyki. Łatwo regulowany, elastyczny pałąk. Duże, miękkie poduszki nauszne pokryte są skóropodobnym materiałem tłumiącym hałas. Doskonale sprawdzą się podczas długich podróży, w pracy oraz w codziennym użytkowaniu.
- Obsługiwane profile Bluetooth: HSP HFP, A2DP oraz AVRCP.
- Zasięg: do 10 metrów.
- Komunikacja:Bluetooth 5.0
- Pojemność akumulatora:250 mAh
- Zasilanie :5V DC ładowanie za pomocą kabla microUSB
- Maksymalny czas ładowania akumulatora:2 h
- Maksymalny czas rozmów:10 h
- Maksymalny czas odtwarzania muzyki:7 h
- Średnica głośników:40 mm
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Czułość | 105 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 140 g |