Producenci
Esperanza Słuchawki douszne ZIPPER z mikrofonem czarne
Opis
SŁUCHAWKI DOUSZNE ZIPPER Z MIKROFONEM CZARNE
Przewodowe, metalowe, dokanałowe słuchawki z mikrofonem. Kabel słuchawek został podzielony na dwie części. Dolna część kabla pokryta została materiałem zabezpieczającym kabel przed uszkodzeniem. Górna część wykonana jest w formie zamka błyskawicznego co zapobiega plątaniu kabla oraz umożliwia łatwe dostosowanie długości kabla do wymagań użytkownika. Obok mikrofonu wbudowany został przycisk umożliwiający odbiór/zakończenie rozmów przychodzących oraz zatrzymanie/wznowienie odtwarzania muzyki.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Czułość | 108 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.0515 kg |
| Pozostałe parametry |
|