Producenci
Esperanza Słuchawki douszne z mikrofonem
Opis
Metalowe słuchawki douszne z mikrofonem i regulacją głośności do odtwarzaczy audio, MP3/MP4, komputerów i innych urządzeń posiadających standardowe wyjście audio. Wyposażone zostały w trwałe, łatwo dopasowujące się do kształtu ucha, tłumiące zewnętrzne hałasy wkładki gumowe. Posiadają wzmocniony efekt odtwarzania basów.
- Moc wyjściowa: 50mW
- Impedancja: 32
- Pasmo przenoszenia: 20-20.000Hz
- Czułość: 108dB/mW
- Długość kabla: 1.2m
- Złącze: mini jack stereo 3.5mm
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 108 dBV |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |