Producenci
Extralink Kamera Perun Outdoor Security EOC-268 EX.30103
Opis
Zewnętrzna kamera Extralink - niezawodny monitoring IP w każdych warunkach
Kamera zewnętrzna Extralink jest wyposażona w kolorowy przetwornik obrazu CMOS, zapewniający krystalicznie czyste obrazy i filmy w rozdzielczości 1296p niezależnie od warunków pogodowych. Oświetlacz podczerwieni kamery wifi automatycznie wykrywa światło otoczenia i przełącza się w tryb nocny w kolorze, odległość monitorowania wynosi do 20 m. Slot na karty pamięci pozwala na lokalne przechowywanie materiałów wideo.
Szeroki i stabilny zasięg sieci kamery WiFi IP
Z kamerą obrotową Extralink Perun zyskasz stabilny monitoring. Dwie anteny zewnętrzne 2.4GHz kamery ip do monitoringu zapewniają mocniejszy i bardziej stabilny odbiór sieci. Obsługuje tylko Wi-Fi 2,4 Ghz, które w większym stopniu przenika przeszkody, tym samym zapewniając szerszy zasięg Wi-Fi.
Szeroki zakres obserwacji kamery do monitoringu Perun
Obrót kamery IP poziomy 310° i pionowy 140° oraz 5-krotny zoom cyfrowy można kontrolować w aplikacji. Kąt widzenia 145 stopni kamera IP wifi obrotowa gwarantuje szeroki zakres obszaru monitorowania.
Inteligentne wykrywanie ruchu
Zewnętrzna kamera WiFi Extralink jest wyposażona w ulepszone czujniki wykrywania ludzi AI i czujniki ruchu, które mogą dokładnie rejestrować ruchy człowieka i ograniczać fałszywe alarmy, które mogą być spowodowane przez owady i spadające liście. Po wykryciu ruchu na Twój telefon zostanie wysłany alert w czasie rzeczywistym. Dotknij powiadomienia o alercie, aby oglądać filmy i zdjęcia w dowolnym miejscu i czasie. Zostaniesz powiadomiony o wszystkich podejrzanych zdarzeniach.
Kamera do monitoringu IP w każdych warunkach
Kamera bezprzewodowa wifi posiada wodoodporną konstrukcję IP65 (klasa szczelności), która całkowicie zapobiega przedostawaniu się kurzu i wody. Kamera wifi ip może pracować bez zarzutu na zewnątrz, niezależnie od ulewnego deszczu czy ekspozycji na słońce. Nie musisz się martwić, że deszcz i śnieg wpłyną na jakość obrazu.
Kamera zewnętrzna z rozmową w czasie rzeczywistym
Kamera bezprzewodowa wifi full HD Extralink Perun z wbudowanym mikrofonem i systemem głośników umożliwia wyraźną dwukierunkową komunikację audio. Rozmawiaj w czasie rzeczywistym z kimkolwiek przed kamerą, na przykład z rodziną, przyjaciółmi, intruzami.
Dane techniczne
| Typ kamery | PTZ |
| Rozdzielczość | 2304 x 1296 |
| Liczba klatek na sekundę | 15 |
| Matryca | CMOS |
| Obiektyw | Ogniskowa: 2.8 mm |
| Kąt widzenia poziomy | 101 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Bezpieczeństwo |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Aplikacja Tuya |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Funkcje specjalne |
|
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | microSD |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Zasilanie | DC 12V/1A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Pozostałe parametry |
|