Producenci
Extralink Powerbank EPB-084 EX.19614 czarny
Opis
Ekonomiczny power bank 20000 mAh marki Extralink
Power bank Extralink EPB-084 to kompaktowy power bank w przystępnej cenie. Pojemność 20000 mAh wystarcza do wielokrotnego naładowania jednego urządzenia. Powerbank posiada zintegrowane kable w czterech standardach, dzięki czemu możesz ładować urządzenia o różnych złączach.
Pojemność 20000 mAh w smukłej obudowie
Power bank Extralink EPB-084 posiada wystarczającą pojemność 20000 mAh, aby naładować wielokrotnie smartfon czy tablet.
Bateria Litowo polimerowa o dużej gęstości i wysokim poziomie bezpieczeństwa
Akumulator litowo-polimerowy w power banku Extralink o wysokiej gęstości to bezpieczeństwo i wydajność na wysokim poziomie. Extralink Power Bank gwarantuje najlepszą w swojej klasie ochronę układów scalonych przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności ładowania.
Power bank 4 w 1
Extralink powerbank EPB-084 wyposażono w zintegrowane kable dla czterech różnych typów złącz - USB, microUSB, USB typ-C, Lightning.
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.1 A |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type C |
| Porty USB | 2 x USB micro-B |
| Porty USB | 1 x Lightning |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 143 x 69 x 32 mm |
| Waga | 425 g |
| Pasuje do | Uniwersalny |
| Pozostałe parametry |
Wejście:
|