Producenci
Extralink Powerbank EPB-093 EX.19669 czarny
Opis
Ekonomiczny power bank solarny 30000 mAh marki Extralink
Power bank Extralink EPB-093 to duży power bank w przystępnej cenie. Pojemność 30000 mAh wystarcza do wielokrotnego naładowania wielu urządzeń a panel solarny sprawia, iż powerbank idealnie sprawdzi się na biwakach. Cztery rodzaje kabla pozwalają na ładowanie urządzeń z różnymi typami złącz.
Ogromna pojemność 30000 mAh
Power bank Extralink EPB-093 posiada ogromną pojemność 30000 mAh, aby wielokrotnie naładować smartfon czy tablet.
Bateria Litowo polimerowa o dużej gęstości i wysokim poziomie bezpieczeństwa
Akumulator litowo-polimerowy w power banku Extralink o wysokiej gęstości to bezpieczeństwo i wydajność na wysokim poziomie. Extralink Power Bank gwarantuje najlepszą w swojej klasie ochronę układów scalonych przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności ładowania.
Ładowanie solarne w powerbanku Extralink EPB-093
W miejscach, gdzie trudno o dostęp do elektryczności idealnie sprawdzi się powerbank solarny Extralink EPB-093! Panel solarny umieszczony w obudowie pozwala doładować powerbank energią promieni słonecznych.
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 30000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.1 A |
| Prąd wyjściowy (min.) | 1.5 A |
| Porty USB | 1 x Lightning |
| Porty USB | 2 x USB micro-B |
| Porty USB | 3 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 147 x 70 x 44 mm |
| Waga | 645 g |
| Pasuje do | Uniwersalny |
| Pozostałe parametry |
Wejście:
|