Producenci
Extralink Powerbank EPB-098W EX.19638 biały
Opis
Mały i poręczny power bank 10000 mAh marki Extralink
Power bank Extralink EPB-098W to kompaktowy power bank w przystępnej cenie. Pojemność 10000 mAh wystarcza do wielokrotnego naładowania jednego urządzenia a kompaktowe rozmiary pozwalają schować go w kieszeni.
Pojemność 10000 mAh w smukłej obudowie
Power bank Extralink EPB-098W posiada wystarczającą pojemność 10000 mAh, aby wielokrotnie naładować smartfon czy tablet.
Bateria Litowo polimerowa o dużej gęstości i wysokim poziomie bezpieczeństwa
Akumulator litowo-polimerowy w power banku Extralink o wysokiej gęstości to bezpieczeństwo i wydajność na wysokim poziomie. Extralink Power Bank gwarantuje najlepszą w swojej klasie ochronę układów scalonych przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności ładowania.
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.1 A |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB micro-B |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type C |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 140 x 68 x 16 mm |
| Waga | 230 g |
| Pasuje do | Uniwersalny |
| Pozostałe parametry | Wejście:
|