Producenci
Extralink Powerbank EPB-114 EX.19591 czarny
Opis
Ekonomiczny power bank o wysokiej pojemności 50000 mAh marki Extralink
Power bank Extralink EPB-114 to kompaktowy power bank w przystępnej cenie. Pojemność 50000 mAh wystarcza do wielokrotnego naładowania urządzenia a cztery porty wyjściowe pozwalają ładować kilka urządzeń jednocześnie.
Pojemność 50000 mAh i ładowanie do czterech urządzeń jednocześnie
Power bank Extralink EPB-114 posiada wystarczającą pojemność 50000 mAh, aby wielokrotnie naładować smartfon czy tablet. Cztery porty wyjściowe USB pozwalają na ładowanie kilku urządzeń jednocześnie.
Bateria Litowo polimerowa o dużej gęstości i wysokim poziomie bezpieczeństwa
Akumulator litowo-polimerowy w power banku Extralink o wysokiej gęstości to bezpieczeństwo i wydajność na wysokim poziomie. Extralink Power Bank gwarantuje najlepszą w swojej klasie ochronę układów scalonych przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności ładowania.
Wyświetlacz cyfrowy i funkcja latarki
Cyfrowy wyświetlacz w powerbanku Extralink EPB-114 pokazuje poziom naładowania power banku, latarka LED przyda się na biwaku.
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 50000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.1 A |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB micro-B |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type C |
| Porty USB | 1 x Lightning |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 165 x 81 x 50 mm |
| Waga | 785 g |
| Pasuje do | Uniwersalny |
| Pozostałe parametry | Wejście:
|