Producenci
Extralink Powerbank EPB-126 srebrny EX.19539
Opis
Power bank 20000 mAh 45W Power Delivery marki Extralink - szybkie, wydajne ładowanie
Power bank Extralink EPB-126 obsługuje funkcję szybkiego ładowania Power Delivery do 45 W za pomocą jednego portu. Wysoka pojemność 20000 mAh wystarcza do wielokrotnego naładowania jednego urządzenia, zaspokajając całodzienne zapotrzebowanie na energię.
Wysoka pojemność oraz szybkie ładowanie Power Delivery 45W
Power bank Extralink EPB-126 posiada wystarczającą pojemność 20000 mAh, aby wielokrotnie naładować smartfon czy tablet. Dzięki wysokiej mocy ładowania 45W PD cały proces zajmuje niewiele czasu.
Bateria Litowo polimerowa o dużej gęstości i wysokim poziomie bezpieczeństwa
Akumulator litowo-polimerowy w power banku Extralink o wysokiej gęstości to bezpieczeństwo i wydajność na wysokim poziomie. Extralink Power Bank gwarantuje najlepszą w swojej klasie ochronę układów scalonych przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności ładowania.
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Napięcie | 20 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 4.5 A |
| Prąd wyjściowy (min.) | 1.5 A |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 115 x 67 x 28 mm |
| Waga | 255 g |
| Pozostałe parametry | Wejście Typ-C: 5V=3A, 9V=3A, 12V=3A, 15V3A, 20V=2.25A
Wyjście:
|