Extralink Stacja zasilania Li-ion EPS-S600S 680 Wh
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Możliwość ładowania urządzeń, gdy tego potrzebujesz
Mobilna stacja ładująca 680Wh
Ogromna pojemność dostosowana do Twoich potrzeb dzięki dużej mocy i pojemności 680Wh, mobilna stacja Extralink EPS-S600S posiada 2 gniazda AC, jedno gniazdo DC, 2 porty USB i 1 port USBC PD 100W. Zasili Twoją lodówkę turystyczną, telewizor, mini chłodziarkę, grill elektryczny, wentylator aparaty cyfrowe  za pomocą portów wyjściowych i wiele innych związanych z pobytem na zewnątrz i w domu, w zależności od Twoich potrzeb.
Rozbudowa o nieskończoną moc solarną
Bezgłośna, mocna i bezpieczna stacja ładująca
Dane techniczne
Typ baterii Zewnętrzna
Pojemność baterii 680 Wh
Typ ogniwa Li-ion
Napięcie 230 V
Porty USB 1 x USB 3.1 Type-C
Porty USB 2 x USB 2.0 Type-A
Kolor Czarny
Kolor Pomarańczowy
Wymiary
340 x 178 x 230 mm
Waga 7 kg
Pasuje do
Uniwersalny
Certyfikaty
  • CE
  • UL
  • PSE
  • FCC
Pozostałe parametry
  • Typ łączności: Bluetooth
  • Pojemność: 600 Wh
  • Mobilna aplikacja Tuya
  • Materiał obudowy: Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Plastik
  • Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń: 6
  • Wbudowany wyświetlacz
  • Wejście: 1x DC maks. 120W
Wyjście:
  • 2x USB 18W
  • 1x USBC PD 100W
  • 2x AC 600W
  • 1x DC 12V 10A