Producenci
Extralink Switch Ceres EX-SF1008P 8 portów 10-100MBPS
Opis
Przełącznik PoE do monitoringu - Extralink CERES
Extralink CERES (switch extralink ceres ex3906 8x) to 10-portowy przełącznik PoE z 4 trybami pracy: trybem AI QoS, AI VLAN, AI Exten oraz trybem inteligentnego zasilania. Tryb AI QoS idealnie nadaje się do zastosowania w monitoringu, zapewniając płynność obrazu dzięki przetwarzaniu z najwyższym priorytetem danych wideo.
Separacja portów za pomocą funkcji VLAN
Switch extralink posiada tryb AI VLAN, dzięki temu porty 1-8 są od siebie odizolowane, co pomaga skutecznie tłumić burze rozgłoszeniowe i poprawia wydajność sieci.
Zasilanie kamer do 250 metrów oraz monitorowanie działania urządzeń w czasie rzeczywistym
W trybie AI Extend porty 1-8 mogą skutecznie przesyłać dane i zasilanie PoE na odległość do 250 metrów, co idealnie sprawdza się w systemach monitoringu oraz podczas zasilania kamer czy punktów dostępowych. W trybie AI PoE przełącznik samoczynnie wykrywa stan pracy podłączonego urządzenia, gdy stwierdza, że pracuje ono nieprawidłowo, automatycznie uruchamia urządzenie ponownie.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 10 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 8 |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 2 Gb/s |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4096 |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 96 W |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Wymiary | 184 x 94 x 27 mm |
| Waga | 0.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|