Producenci
Extralink Switch Gigabit PoE 8-7 port 24V 60W
Opis
Extralink KRATOS - 8 portowy przełącznik z 7 portami PoE
EXTRALINK KRATOS łączy w sobie mały, wysokowydajny 8-portowy przełącznik o przepustowości 10/100/1000Mb/s z 7 portami PoE. Przełącznik wykorzystuje zewnętrzny zasilacz o napięciu w zakresie od 18V do 57V. Wszystkie 7 portów PoE, za pomocą standardowych kabli Ethernet Kat 5/5e/6, może zapewnić moc do 30W oraz transmisję danych z prędkością 1000Mb/s -.
Power over EthernetPrzełącznik KRATOS umożliwia przesyłanie danych i zasilania do podłączonych urządzeń za pomocą jednego kabla Ethernet. Jest urządzeniem zasilającym i jest kompatybilny z urządzeniami, które spełniają wymagania standardu pasywnego PoE, co pozwala użytkownikom na podłączanie do przełącznika PoE: bezprzewodowych punktów dostępowych, telefonów VOIP, kamer IP, itp., bez konieczności stosowania dodatkowego zasilania.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 7 |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 16 Gb/s |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 90 W |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz |
| Zasilanie | 100-240V AC 50/60Hz |
| Wymiary | 192 x 82 x 27 mm |
| Waga | 0.5 kg |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Pozostałe parametry |
|