Producenci
Extralink Switch PoE 8-7 portów 24V 90W
Opis
Przełącznik z 7 portami PoE oraz jednym portem uplink 100 Mb/s
Extralink 8-7 PoE to charakteryzujący się wysoką wydajnością switch wyposażony w 8 portów 10/100 Mb/s, w tym 7 portów z obsługą zasilania PoE. Przełącznik jest zasilany za pomocą zewnętrznego zasilacza o napięciu od 18 V do 57 V. Napięcie zasilania PoE jest zależne od użytego zasilacza. To niedrogie rozwiązanie przeznaczone jest do zastosowań w domu lub małej firmie.
Główne cechy urządzenia:
- 8 portów z przepustowością 10/100 Mbps
- Dostępne napięcia zasilania - 18 V, 24 V, 48 V, 56 V
- Wejście zasilania 100-240 V AC
- Dwa tryby pracy wyjść PoE: Mode A - dane i zasilanie na pinach 1/2 (-) oraz 3/6 (+), / Mode B - zasilanie na pinach 4/5 (+) oraz 7/8 (-) i dane na pinach 1/2 oraz 3/6
- Podwójny bezpieczniki PTC na każdym porcie wyjściowym PoE
- Jeden bezpiecznik 650 mA na port w trybie A
- Jeden bezpiecznik 1000 mA na port w trybie B
- Wejścia zasilające trybów A i B z diodą LED
- Dioda LED sygnalizująca działanie 18/24 V lub 48/56 V
- Maksymalny prąd wejściowy na jeden tryb - 2.5 A
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 8 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 7 |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 1.2 Gb/s |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2048 |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 90 W |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz |
| Zasilanie | 100-240 V AC 50/60 Hz |
| Wymiary | 192 x 82 x 27 mm |
| Waga | 0.5 kg |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry |
Zasilanie PoE:
|