Producenci
Extralink Switch zarządzalny Victor EX-2500G-10MPS 8X 10/100/1000M TX Z POE AT/AF
Opis
Extralink Victor - wielozadaniowy switch PoE
Extralink VICTOR switch PoE jest zarządzalnym przełącznikiem PoE, który idealnie nadaje się do zasilania Wi-Fi AP, kamer IP, mostów Wi-Fi, telefonów IP i innych typów urządzeń sieciowych. Produkt wyposażono w 8 portów gigabitowych PoE i 2 porty uplink SFP, kompletne mechanizmy bezpieczeństwa, ulepszone funkcje ACL/QoS oraz bogate możliwości VLAN. Prezentowany switch jest łatwy w zarządzaniu oraz spełnia wszystkie wymagania użytkowników w zakresie wysokiego poziomu bezpieczeństwa.
Przełączniki funkcjonalne
- QOS: poprawa przetwarzania danych wideo, idealne do zastosowań monitoringowych
- EXTEND: przepustowość na portach 1-8 spada do 10 Mbps, ale zasięg transmisji PoE zwiększa się do 250 metrów
- VLAN: izolacja portów 1-8 zapewniająca skuteczne tłumienie burz sieciowych i poprawę wydajności sieci
- AI PS: wykrywanie awarii/zawieszenia urządzenia podłączonego do portu PoE i ponowne uruchomienie zasilania na danym porcie
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 10 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 8 |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Port konsoli | Tak |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 20 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 14.88 Mpps |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| VLAN |
|
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| QoS |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Pozostałe funkcje | Przełączniki funkcjonalne:
Kontrola dostępu (ACL):
Spanning Tree:
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 150 W |
| Zasilanie | 100-240 V/50-60 Hz |
| Wymiary | 285 x 180 x 44 mm |
| Pozostałe parametry | Maksymalny budżet PoE: Maks. 150 W
|