Producenci
Extralink Szafa rack 18U 600x600mm czarna wisząca
Opis
Szafa rack Extralink przeznaczona jest do montażu naściennego w biurach, serwerowniach oraz sterowniach instalacji CCTV. Przednie drzwi posiadają szybę ze szkła hartowanego natomiast, ściany zewnętrzne wykonane z blachy stalowej wyposażono w zdejmowane panele boczne. Zarówno na górnej pokrywie jak i w dolnym panelu umieszczono otwory do wyprowadzenia kabli.
Dane techniczne
| Rodzaj | Szafka wisząca |
| Wysokość | 18U |
| Szerokość | 600 mm |
| Materiał | Stal |
| Materiał | Szkło |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Głębokość: 600 mm |
| Pozostałe parametry | Format: 19" |