Finlux Telewizor LED 24 cale 24FHG5520
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
703.80
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Finlux
Kod produktu: 1_906190
Opis
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
24FHG5520
Panel D-LED
Przekątna ekranu 24"
Technologia HD HD Ready
Rozdzielczość 1366 x 768
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV Analogowy
Smart TV Tak
System TV TiVo
Obraz HDR
Obraz HDR10
Obraz Micro Dimming
Obraz HLG
PVR/DVR Tak
Obsługa 3D Nie
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje EPG
Funkcje Blokada rodzicielska
Funkcje specjalne
  • Bezprzewodowy ekran
  • Odtwarzacz multimedialny
  • HBBTV
  • Przeglądarka internetowa
  • Netflix
  • YouTube
  • Amazon Prime Video
System dźwięku
  • Dolby Digital Plus (DD+)
  • Dolby Audio
  • Surround Sound
  • Ger(d) + Nicam Stereo
  • Equalizer
Max. moc głośników (sumaryczna) 5 W
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
Tak
Bluetooth Nie
WiFi Tak
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x Coaxial
Gniazda we/wy 1 x Composite
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Standard VESA 75 x 75
Pobór mocy 16 W
Wysokość 336 mm
Wysokość z podstawą 364 mm
Szerokość 554 mm
Głębokość 84 mm
Głębokość z podstawą 135 mm