Producenci
Finlux Telewizor LED 24 cale 24FHH4121
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 24FHH4121 |
| Panel | D-LED |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Technologia HD | HD Ready |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Smart TV | Nie |
| System TV | Brak |
| PVR/DVR | Nie |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Telegazeta (pamięć) | Tak |
| Procesor | Jednordzeniowy |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x Coaxial |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 1 x Composite |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Pobór mocy | 16 W |
| Wysokość | 336 mm |
| Wysokość z podstawą | 364 mm |
| Szerokość | 554 mm |
| Głębokość | 84 mm |
| Głębokość z podstawą | 135 mm |
| Waga z podstawą | 3.35 kg |
| Pozostałe parametry |
|