Finlux Telewizor LED 24 cale 24FHH4121
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
598.80
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Finlux
Kod produktu: 1_907437
Opis
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
24FHH4121
Panel D-LED
Przekątna ekranu 24"
Technologia HD HD Ready
Rozdzielczość 1366 x 768
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Smart TV Nie
System TV Brak
PVR/DVR Nie
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje EPG
Funkcje specjalne
  • Odtwarzacz multimedialny
  • Kontrola rodzicielska
System dźwięku
  • Surround Sound
  • Dolby Digital Plus (DD+)
  • Ger(d) + Nicam Stereo
  • Equalizer
Max. moc głośników (sumaryczna) 5 W
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
Tak
Procesor
Jednordzeniowy
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x Coaxial
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 1 x Composite
Standard VESA 75 x 75
Pobór mocy 16 W
Wysokość 336 mm
Wysokość z podstawą 364 mm
Szerokość 554 mm
Głębokość 84 mm
Głębokość z podstawą 135 mm