Producenci
Finlux Telewizor LED 32 cale 32FHH4124
Opis
Telewizor LED 32 cale 32FHH5124 marki Finlux.
Telewizor ten to połączenie doskonałej jakości obrazu z funkcjonalnością, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki przekątnej ekranu wynoszącej 32 cale oraz rozdzielczości HD Ready 1366 x 768, każdy film czy program telewizyjny nabierze nowego życia, prezentując się wyjątkowo ostro i klarownie. Proporcje obrazu 16:9 zapewniają natomiast idealne odwzorowanie każdej sceny, bez zniekształceń czy przycinania.
Telewizor LED 32FHH5124 wyposażony jest w tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265) oraz DVB-C, co pozwala na odbiór cyfrowych kanałów telewizyjnych w najwyższej jakości. Dodatkowo, funkcje takie jak automatyczne skanowanie kanałów czy EPG sprawiają, że korzystanie z telewizora staje się łatwe i intuicyjne. Odtwarzanie napisów oraz telegazeta z pamięcią na 800 stron to tylko niektóre z wielu praktycznych funkcji, jakimi dysponuje ten model.
System dźwięku telewizora LED 32FHH5124, dzięki obsłudze formatów MP3, WMA i WAV oraz łącznej mocy głośników wynoszącej 12 W, dźwięk jest klarowny i pełen detali, co sprawia, że oglądane treści nabierają nowego wymiaru.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 32FHH4124 |
| Panel | D-LED |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Technologia HD | HD Ready |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Smart TV | Nie |
| System TV | Brak |
| PVR/DVR | Nie |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje | Odtwarzanie napisów |
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 W |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Telegazeta (pamięć) | 800 |
| Procesor | Jednordzeniowy |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x AV |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Pobór mocy | 26 W |
| Wysokość | 431 mm |
| Wysokość z podstawą | 474 mm |
| Szerokość | 728 mm |
| Głębokość | 76 mm |
| Głębokość z podstawą | 184 mm |
| Waga | 4.45 kg |
| Waga z podstawą | 5.55 kg |