Finlux Telewizor LED 32 cale 32FHH5124
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
909.80
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Finlux
Kod produktu: 1_933546
Opis
Telewizor LED 32 cale 32FHH5124 marki Finlux.
System dźwięku telewizora LED 32FHH5124, dzięki obsłudze formatów MP3, WMA i WAV oraz łącznej mocy głośników wynoszącej 12 W, dźwięk jest klarowny i pełen detali, co sprawia, że oglądane treści nabierają nowego wymiaru.
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
32FHH5124
Panel D-LED
Przekątna ekranu 32"
Technologia HD HD Ready
Rozdzielczość 1366 x 768
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Smart TV Tak
System TV Android TV
PVR/DVR Nie
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Technologie
  • Asystent Google
  • Odtwarzacz multimedialny
  • Kontrola rodzicielska
  • Przeglądarka internetowa
  • Netflix
  • Youtube
  • Amazon prime video
  • Pilot z mikrofonem
Funkcje Odtwarzanie napisów
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje specjalne
Pojemność pamięci programów T/T2/C 1000
System dźwięku
  • MP3
  • WMA
  • WAV
Max. moc głośników (sumaryczna) 12 W
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Tryb hotelowy Nie
Procesor
Czterordzeniowy
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x AV
Standard VESA 75 x 75
Pobór mocy 26 W
Wysokość 431 mm
Wysokość z podstawą 474 mm
Szerokość 728 mm
Głębokość 76 mm
Głębokość z podstawą 184 mm