Finlux Telewizor LED 40 cali 40FHH5124
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Finlux
Kod produktu: 1_940836
Opis
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
40FHH5124
Panel D-LED
Przekątna ekranu 40"
Technologia HD Full HD
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Smart TV Tak
System TV Android TV
Obraz HLG
Obraz HDR
Obraz Micro Dimming
Obraz HDR10
PVR/DVR Nie
Obsługa 3D Nie
DLNA Nie
Funkcje EPG
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje specjalne
  • Netflix
  • YouTube
  • Amazon Prime Video
  • Asystent Google
  • Kontrola rodzicielska
  • Chromecast
  • Tryby obrazu: użytkownika, standardowy, dynamiczny, sport, kino, gra
System dźwięku
  • Dolby Digital Plus (DD+)
  • Dolby Audio
  • Ger (D) + Nicam Stereo
  • Equalizer
Max. moc głośników (sumaryczna) 16 W
Tryb hotelowy Nie
Procesor
Czterordzeniowy
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x Composite
Gniazda we/wy 1 x Coaxial
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 37 W
Akcesoria w zestawie
Pilot z mikrofonem
Wysokość 517 mm
Wysokość z podstawą 578 mm
Szerokość 909 mm
Głębokość 87 mm
Głębokość z podstawą 235 mm