Producenci
Finlux Telewizor LED 40 cali 40FHH5124
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 40FHH5124 |
| Panel | D-LED |
| Przekątna ekranu | 40" |
| Technologia HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Android TV |
| Obraz | HLG |
| Obraz | HDR |
| Obraz | Micro Dimming |
| Obraz | HDR10 |
| PVR/DVR | Nie |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Procesor | Czterordzeniowy |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x Composite |
| Gniazda we/wy | 1 x Coaxial |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 37 W |
| Akcesoria w zestawie | Pilot z mikrofonem |
| Wysokość | 517 mm |
| Wysokość z podstawą | 578 mm |
| Szerokość | 909 mm |
| Głębokość | 87 mm |
| Głębokość z podstawą | 235 mm |
| Waga | 6.63 kg |
| Pozostałe parametry |
|