Finlux Telewizor QLED 43 cale 43-FUH-7161
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Finlux
Kod produktu: 1_864501
Opis
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
43-FUH-7161
Panel QLED
Przekątna ekranu 43"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV Analogowy
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-C
Smart TV Tak
System TV Android TV
Obraz HLG
Obraz HDR10
Obraz UHD Upscaling
Obraz Micro Dimming
Obraz HDR
Obraz Dolby Vision HDR
Obraz MEMC
Obraz Wide Color Gamut
PVR/DVR Nie
Obsługa 3D Nie
Funkcje EPG
Funkcje Blokada rodzicielska
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje specjalne
  • Asystent Google
  • Bezprzewodowy ekran: Chromecast
  • Odtwarzacz multimedialny
  • Netflix 4K
  • YouTube 4K
  • Amazon Prime Video
System dźwięku
  • Dolby Atmos
  • Dolby Digital Plus (DD+)
  • Dolby Audio
  • Ger(d) + Nicam stereo
  • Equalizer
Max. moc głośników (sumaryczna) 16 W
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
Tak
Procesor
Czterordzeniowy
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 51 W
Wysokość 561 mm
Wysokość z podstawą 615 mm
Szerokość 965 mm
Głębokość 53 mm
Głębokość z podstawą 235 mm