Producenci
Finlux Telewizor QLED 50 cali 50-FUH-7161
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 50-FUH-7161 |
| Panel | QLED |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-S |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | Analogowy |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Android TV |
| Obraz | HLG |
| Obraz | UHD Upscaling |
| Obraz | Dolby Vision HDR |
| Obraz | MEMC |
| Obraz | HDR10 |
| Obraz | Micro Dimming |
| Obraz | HDR |
| Obraz | Wide Color Gamut |
| PVR/DVR | Nie |
| Obsługa 3D | Nie |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje | Blokada rodzicielska |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje specjalne |
|
| System dźwięku |
|
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Telegazeta (pamięć) | Tak |
| Procesor | Czterordzeniowy |
| Bluetooth | Tak |
| WiFi | Tak |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Pobór mocy | 54 W |
| Wysokość | 648 mm |
| Wysokość z podstawą | 701 mm |
| Szerokość | 1120 mm |
| Głębokość | 53 mm |
| Głębokość z podstawą | 236 mm |
| Waga | 9 kg |
| Pozostałe parametry |
|