Finlux Telewizor QLED 65 cali 65FUH7161
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Finlux
Kod produktu: 1_906657
Opis
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
65FUH7161
Panel QLED
Przekątna ekranu 65"
Technologia HD Ultra HD/4K
Rozdzielczość 3840 x 2160
Proporcje obrazu 16:9
Tuner TV DVB-S
Tuner TV DVB-T2/HEVC (H.265)
Tuner TV DVB-T MPEG-4 (H.264)
Tuner TV DVB-T MPEG-2
Tuner TV DVB-C
Tuner TV DVB-S2
Tuner TV Analogowy
Smart TV Tak
System TV Android TV
Obraz UHD Upscaling
Obraz Dolby Vision HDR
Obraz HDR
Obraz Micro Dimming
Obraz HLG
Obraz Wide Color Gamut
Obraz HDR10
Obraz MEMC
PVR/DVR Nie
Obsługa 3D Nie
Funkcje EPG
Funkcje Blokada rodzicielska
Funkcje Automatyczne skanowanie kanałów
Funkcje specjalne
  • Asystent Google
  • Bezprzewodowy ekran: Chromecast
  • Odtwarzacz multimedialny
  • Netflix 4K
  • YouTube 4K
  • Amazon Prime Video
System dźwięku
  • Dolby Atmos
  • Dolby Digital Plus (DD+)
  • Dolby Audio
  • Ger(d) + Nicam stereo
  • Equalizer
Max. moc głośników (sumaryczna) 24 W
Tryb hotelowy Nie
Telegazeta (pamięć)
Tak
Procesor
Czterordzeniowy
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 3 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
Gniazda we/wy 1 x Gniazdo CI/Cl+
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x SPDIF out
Standard VESA 400 x 200
Pobór mocy 85 W
Wysokość 836 mm
Wysokość z podstawą 893 mm
Szerokość 1453 mm
Głębokość 82 mm
Głębokość z podstawą 251 mm