Producenci
Fractal Design Chłodzenie wodne Celsius S36 czarne
Opis
Celsius S36
Celem serii Celsius jest zapewnienie najlepszego możliwego chłodzenia przy możliwie najniższym poziomie hałasu. Kompatybilny z większością popularnych gniazd Intel/AMD, w tym LGA1700 i AM5.
- Inteligentny tryb kontrolowanej temperatury dostosowuje prędkość wentylatora/pompy w czasie rzeczywistym
- Tryb PWM umożliwia precyzyjne ręczne strojenie w każdej sytuacji
- Dołączone wentylatory PWM z szerokim zakresem regulacji prędkości (500-2000 obr./min)
- Kompatybilny z LGA 1700 i AM5
Dane techniczne
| Podstawka / Blok CPU | Aluminium |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Gniazdo procesora | LGA1156 |
| Gniazdo procesora | Socket FM1 |
| Gniazdo procesora | Socket AM2 |
| Gniazdo procesora | Socket AM3 |
| Gniazdo procesora | Socket AM2+ |
| Gniazdo procesora | LGA2011 |
| Gniazdo procesora | Socket FM2+ |
| Gniazdo procesora | LGA1155 |
| Gniazdo procesora | LGA1150 |
| Gniazdo procesora | LGA2011-3 |
| Gniazdo procesora | LGA1151 |
| Gniazdo procesora | Socket FM2 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Gniazdo procesora | LGA1366 |
| Gniazdo procesora | Socket AM3+ |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 87.6 cfm |
| Podświetlenie | Nie |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Cieczą |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wentylator | 12 cm |
| Poziom hałasu | 32.2 dB |
| Wymiary | 403*123*30 mm |