Producenci
Fractal Design FD-CA-NODE-304-BL
Opis
Dane techniczne
| Typ obudowy | Cube Case |
| Format | Mini ITX |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 6 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 0 |
| Wentylator | 14 cm |
| Wentylator | 9.2 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 250 x 210 x 374 mm |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |