Producenci
Fractal Design Meshify C Blackout Tempered Glass 2.5'/3.5' drive capacity uATX/ATX/ITX
Opis
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ITX |
| Format | Micro ATX |
| Format | ATX |
| Liczba miejsc montażowych | 5 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | 12 cm |
| Air Duct | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 409 x 217 x 453mm |
| Waga | 6.5 kg |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
| Pozostałe parametry | - Wentylator przedni: opcja na 2x 120 lub 2x 140, załączony 1x Dynamic X2 GP-12 (120mm) |