Producenci
Fractal Design Obudowa Define 7 Mini Czarna TG Light Tint
Opis
Define 7 Mini oferuje ten sam stylowy wygląd i wiele poprawiających życie funkcji swojego starszego rodzeństwa, w opływowej formie.
- Kompaktowe, ale przestronne wnętrze pomieści płyty główne mATX i Mini ITX
- Miejsce na GPU do 331 mm z radiatorem 240 mm na górze lub 306 mm z wentylatorami o grubości 25 mm z przodu
- Obsługa 2 dysków 2,5 cala/3,5 cala i maksymalnie 4 dysków 2,5 cala (2 wsporniki 2,5 cala w zestawie)
Dane techniczne
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Format | Mini ITX |
| Format | Micro ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Wentylator | 14 cm |
| Wentylator | 12 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 399 x 205 x 406 mm |
| Waga | 6.84 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 2.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Pozostałe parametry | Zawartość opakowania:
|