Producenci
Fractal Design Obudowa Focus 2 RGB Czarna TG Clear Tint
Opis
Focus 2 oferuje precyzyjną, prostą konstrukcję, która została starannie zaprojektowana, aby wykorzystać potencjał przepływu powietrza. Innowacyjne podejście do układu wewnętrznego zapewnia przepływ przez obudowę, dzięki czemu jest przyjemniejsza w budowie i rozbudowie, jednocześnie optymalizując bezpośrednie chłodzenie komponentów.
Focus 2 można również dostosować i rozbudowywać dzięki dostępnym akcesoriom, w tym rozszerzeniom pamięci masowej i zestawowi aktualizacyjnemu USB-C.
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Format | Micro ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 7 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Wentylator | 14 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 472 x 215 x 451 mm |
| Waga | 6.4 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Pozostałe parametry | Zawartość opakowania:
|