Producenci
Fractal Design Obudowa Meshify 2 Compact Black Solid
Opis
Obudowa Fractal Design Meshify 2 Compact Solid
Meshify 2 Compact to wydajna obudowa o śmiałej, inspirowanej ukradkiem estetyce. Jego uderzające elementy zewnętrzne są wyposażone w bezśrubowe, hartowane szkło hartowane, w pełni zdejmowany panel górny zapewniający doskonały dostęp do wnętrza oraz przedni port USB 3.1 typu C.
- Charakterystyczny, kanciasty przód z siateczki zapewnia filtrowany przepływ powietrza i śmiałą, inspirowaną ukradkiem estetykę
- Miejsce na GPU do 360 mm z radiatorem 240 mm u góry lub do przednich radiatorów 360/280 mm z GPU poniżej 305 mm
- Wszechstronna i zajmująca mało miejsca konstrukcja ATX zapewnia wydajność i pojemność znacznie większych obudów
Dane techniczne
| Typ obudowy | Tower |
| Format | Micro ATX |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 6 |
| Wentylator | 12 cm |
| Wentylator | 14 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 424 x 210 x 475 mm |
| Waga | 7.7 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |