Producenci
Fractal Design Obudowa Meshify 2 Compact Lite RGB TG Light Czarna
Opis
Meshify 2 Compact Lite
Meshify 2 Compact Lite to wydajna obudowa o odważnej, inspirowanej dyskrecją estetyce. Jej uderzająca konstrukcja zawiera bezśrubowe, płaskie, hartowane szkło i kultową kanciastą siatkę, znaną z większych modeli. Inteligentne wykorzystanie przestrzeni pozwala Meshify 2 Compact Lite pochwalić się wydajnością i pojemnością większych obudów, pomimo niezwykle kompaktowego rozmiaru typu mid-tower.
- Kultowa, kanciasta konstrukcja z siateczki zapewnia przepływ powietrza i odważną, inspirowaną dyskrecją estetykę
- Miejsce na procesory graficzne do 345 mm z chłodnicą 240 mm u góry lub chłodnice przednie do 360/280 mm z procesorami graficznymi poniżej 315 mm
- Wszechstronna i zajmująca mało miejsca konstrukcja w formacie ATX oferuje wydajność i pojemność znacznie większych obudów
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Format | Mini-ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Wentylator | 12 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 424 x 210 x 475 mm |
| Waga | 8.1 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Pozostałe parametry |
Wentylator przedni:
Górny wentylator: 2x 120/140 mm
Wentylator dolny: 1x 120 mm (wymaga usunięcia klatki HDD)
|