Producenci
Fractal Design Obudowa Meshify 2 Compact RGB Black TG Light Tint
Opis
Meshify 2 Compact RGB
Meshify 2 Compact RGB to wydajna obudowa o odważnej, inspirowanej dyskrecją estetyce. Ta imponująca obudowa posiada bezśrubowe, płaskie szkło hartowane, w pełni zdejmowany panel górny zapewniający doskonały dostęp do wnętrza oraz przedni port USB 3.1 typu C. Przedni filtr nylonowy można wyjąć, aby uzyskać dodatkowy przepływ powietrza, dzięki czemu przód z siateczki zajmie się filtrowaniem. Inteligentne wykorzystanie przestrzeni pozwala Meshify 2 Compact pochwalić się wydajnością i pojemnością większych obudów pomimo niezwykle kompaktowego rozmiaru typu mid-tower, a konstrukcja z filtrowanym przepływem powietrza sprawia, że chłodzenie jest proste.
- Kultowy, kanciasty przód z siateczki zapewnia filtrowany przepływ powietrza i odważną, inspirowaną dyskretnością estetykę
- Wszechstronna i zajmująca mało miejsca konstrukcja w formacie ATX oferuje wydajność i pojemność znacznie większych obudów
- Wbudowany kontroler RGB na przednim/górnym panelu I/O z kultowym efektem fraktalnej zorzy polarnej
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Format | Micro ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Wentylator | 12 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 424 x 210 x 475 mm |
| Waga | 8.5 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Pozostałe parametry |
|