Producenci
Fractal Design Obudowa Meshify 2 RGB Black TG Lite Tint
Opis
Meshify 2 Lite to wysoce wydajna obudowa o odważnej, inspirowanej niewidzialnością estetyce. Jego uderzający wygląd zewnętrzny obejmuje bezśrubowe, płaskie szkło hartowane, przód z zawiasowym, kultowym panelem z siatki oraz przestronne wnętrze, które obsługuje konfiguracje z wieloma grzejnikami.
- Kultowa konstrukcja z skośnej siatki zapewnia przepływ powietrza o odważnej, inspirowanej niewidzialnością estetyce
- Przestronne wnętrze z łatwością pomieści duże płyty główne do formatu E-ATX 285 mm włącznie
- Wsparcie dla grzejników do 360 mm z przodu, 360 mm u góry lub 280 mm w podstawie
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Format | Micro ATX |
| Format | E-ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Wentylator | 12 cm |
| Wentylator | 14 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 542 x 240 x 474 mm |
| Waga | 11.1 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |