Producenci
Fractal Design Obudowa Meshify 2 TG Light Tint Black
Opis
Obudowa Fractal Design Meshify 2 Light Tempered Glass Black
Nowa Meshify 2 to klasyka, która ewoluowała z naciskiem na charakterystyczny design, przestronne wnętrze i wytrzymały wygląd.
- Kultowa, kanciasta konstrukcja z siatki zapewnia filtrowany przepływ powietrza z odważną, inspirowaną ukradkiem estetyką
- Przestronne, przystosowalne wnętrze dla płyt głównych do (włącznie) 285 mm E-ATX
- Wsparcie dla radiatorów do 360 mm (przód), 420 mm (góra) i 280 mm (podstawa)
Dane techniczne
| Typ obudowy | Tower |
| Format | Micro ATX |
| Format | E-ATX |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 8 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 6 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 8 |
| Wentylator | 14 cm |
| Wentylator | 12 cm |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Przezroczysty |
| Wymiary | 542 x 240 x 474 mm |
| Waga | 10.5 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |