Producenci
Fractal Design Obudowa Meshify C Solid Side
Opis
Obudowa Meshify C Solid Side
Dane techniczne
| Format | ITX |
| Format | ATX |
| Format | Micro ATX |
| Liczba miejsc montażowych | 5 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | 12 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 395 x 212 x 440mm |
| Waga | 6.16 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Pozostałe parametry |
|