Producenci
Fractal Design Obudowa North XL Chalk White
Opis
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | E-ATX |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Format | Micro ATX |
| Panel boczny | Siatka metalowa |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Zainstalowane wentylatory | 3 x 140 mm (przód) |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 9 |
| Opcjonalne wentylatory | 1 x 120 mm lub 1 x 140 mm (tył) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 lub 2 x 140/180 mm (góra) |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120/140 mm (bok) |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 3 x 140 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 140 mm (tył) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 280 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (góra) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 360 mm (przód) |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 420 mm (przód) |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |
| Maksymalna długość karty graficznej | 413 mm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 155 mm |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 509 x 240 x 503 mm |
| Waga | 9.7 kg |