Producenci
Fractal Design Obudowa Pop Air Core TG Clear Tint RGB magenta core
Opis
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | Micro ATX |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 6 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | 12 cm |
| Air Duct | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Magenta |
| Wymiary | 473,5 x 215 x 454 mm |
| Waga | 10.4 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Pozostałe parametry | Zainstalowane wentylatory:
|