Producenci
Fractal Design Obudowa Pop Mini Air RGB Black TG Clear Tint
Opis
Poznaj połączenie stylu i funkcjonalności dzięki serii Pop. Pop Mini Air łączy precyzyjną inżynierię z dynamicznym wzornictwem, oszczędzając miejsce na biurku dzięki mniejszym rozmiarom.
- Pasuje do płyt głównych mATX / Mini ITX
- Łatwy w montażu panel boczny ze szkła hartowanego pozwala na wyeksponowanie komponentów
- Do dwóch dysków twardych i sześciu dysków SSD (lub jednego dysku twardego i pięciu dysków SSD z jedną wnęką na napęd optyczny)
Dane techniczne
| Typ obudowy | Mini Tower |
| Format | Mini ITX |
| Format | Micro ATX |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba miejsc montażowych | 8 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Wentylator | 12 cm |
| Wentylator | 14 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 432 x 215 x 393 mm |
| Waga | 5.96 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |