Producenci
Fractal Design Obudowa Pop Silent Black Solid
Opis
Fractal nie idzie na kompromis w kwestii piękna i elastyczności, ale łączy estetykę i funkcjonalność z serią Pop. Pop Silent jest niezwykle cichy, dając użytkownikowi wiele możliwości wyboru i miejsca do montażu.
- Uszczelnione panele przedni i górny, panele boczne z bitumiczną pianką dźwiękochłonną dla doskonałego tłumienia hałasu
- Zawiera 3 wentylatory 120 mm Aspect
- Zawiera dwie tace do przechowywania, które mogą pomieścić jednocześnie bardzo wszechstronne dyski 3,5" i 2,5"
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Format | Micro ATX |
| Liczba miejsc montażowych | 9 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Wentylator | 12 cm |
| Wentylator | 14 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 473,5 x 215 x 454 mm |
| Waga | 7.3 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |