Producenci
Fractal Design Obudowa Pop XL Silent czarna
Opis
Dane techniczne
| Typ obudowy | Big Tower |
| Format | E-ATX |
| Format | ATX |
| Format | Mini ITX |
| Format | Micro ATX |
| Liczba miejsc montażowych | 7 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | 12 cm |
| Air Duct | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 522 x 230 x 520 mm |
| Waga | 10.4 kg |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Pozostałe parametry | Zainstalowane wentylatory:
|